A magyar szélső csapata harmadik gólját szerezte, 4-1-re nyertek.
Azok után, hogy Dzsudzsák Balázs térdsérülés miatt nem lépett pályára a keddi, Magyarország-Costa Rica (1-0) barátságos válogatott mérkőzésen, szombat délután már kezdő volt csapatában, az al-Vahdában.
A magyar futballista pedig győztes együttes tagja lehetett, ugyanis simán, 4-1-re verték az Emirates Clubot. Dzsudzsák 2-1-es vezetésnél, a 64. percben gólt is szerzett. A szélső végig is játszotta az összecsapást.
جوجاك يحرز هدف #الوحدة الثالث في مرمى #الامارات#دوري_الخليج_العربي #المنصة pic.twitter.com/jaD24daVmZ
— قناة دبي الرياضية (@dubaisportstv) 2017. november 18.
Átigazolások
Légiósok
Marad az utolsó Dárdai?
A Berliner Kurier szerint akár 16 távozója is lehet a Herthának a nyáron, de a magyar válogatott Dárdai Márton maradhat továbbra is a Bundesliga 2-es gárdánál.
ETO FC
Nagy bejelentés
Paul Anton, az ETO FC csapatkapitánya 2027-ig hosszabbított Győrben.
Légiósok
Sallai is a Liverpoolban?
Sallai Roland édesapja, Sallai Tibor beszélt arról, hogy a Vörösök már felvették a kapcsolatot fia szerződtetésének ügyében.