Döbbenet: Pisztollyal ment a pályára a klubelnök, menekült az ellenfél - fotó, videó

Egy fegyverrel az övén, testőrök kíséretében jelent meg a pályán a görög PAOK elnök-tulajdonosa, Ivan Savvidis az AEK elleni bajnoki végén. A görög-orosz üzletember reklamálni ment, miután csapata egy, az utolsó pillanatokban meg nem adott gólnak is köszönhetően 0-0-s döntetlenre végzett(?) ellenfelével, a meccs pedig félbeszakadt. Az AEK játékosai nem várták meg a végkifejletet, az öltözőbe siettek.
Dudás Gábor 2018. március 12., hétfő 7:10
Egy fegyverrel az övén, testőrök kíséretében jelent meg a pályán a görög PAOK elnök-tulajdonosa, Ivan Savvidis az AEK elleni bajnoki végén. A görög-orosz üzletember reklamálni ment, miután csapata egy, az utolsó pillanatokban meg nem adott gólnak is köszönhetően 0-0-s döntetlenre végzett(?) ellenfelével, a meccs pedig félbeszakadt. Az AEK játékosai nem várták meg a végkifejletet, az öltözőbe siettek.
Szerző: Dudás Gábor 2018. március 12., hétfő 7:10
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz