Fotó: www.fcdac.sk

Így szólt a DAC-meccsen a "Nélküled" és a "Ria-ria, Hungária" – videó és fotók a lengyel-magyar barátságról

A csütörtöki DAC-Cracovia Európa Liga-selejtező előtt ismét megmutatkozott a lengyel-magyar barátság: közel tízezren énekelték a dunaszerdahelyiek himnuszaként ismert Nélküled című dalt, majd a hazaiak lengyel zászlóval és "Polska, polska" kiáltással, míg a vendégek a "Ria, Ria, Hungária!" rigmussal és magyar zászlóval üdvözölték a felvidékieket.
Nyikes Zoltán 2019. július 12., péntek 11:18
Fotó: www.fcdac.sk
A csütörtöki DAC-Cracovia Európa Liga-selejtező előtt ismét megmutatkozott a lengyel-magyar barátság: közel tízezren énekelték a dunaszerdahelyiek himnuszaként ismert Nélküled című dalt, majd a hazaiak lengyel zászlóval és "Polska, polska" kiáltással, míg a vendégek a "Ria, Ria, Hungária!" rigmussal és magyar zászlóval üdvözölték a felvidékieket.
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. július 12., péntek 11:18
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz