Coutinho sarkazása is kellett az egy órát emberelőnyben játszó Barca győzelméhez - videó

Habár egy teljes órát emberelőnyben játszott, "csak" 2-0-ra győzte le az FC Barcelona az utolsó helyezett Málagát a La Liga szombat esti mérkőzésén.
Csakfoci Admin 2018. március 10., szombat 23:00
Habár egy teljes órát emberelőnyben játszott, "csak" 2-0-ra győzte le az FC Barcelona az utolsó helyezett Málagát a La Liga szombat esti mérkőzésén.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. március 10., szombat 23:00

A spanyol élvonalban magabiztosan vezető Barcelona a Málaga otthonában lépett pályára a La Liga utolsó szombati mérkőzésén. A katalánok a 15. percben Luis Suárez fejes góljával szereztek vezetést, majd Coutinho sarkazásos találatával növelték kétgólosra előnyüket. A 30. percben egy durva belépő után megfogyatoztak a hazaiak, ám némi meglepetésre ezt követően már nem változott az eredmény.

Málaga - Barcelona 0-2 (Suárez 15., Coutinho 28.)

További mai eredmények a spanyol élvonalból:
Eibar - Real Madrid 1-2
Sevilla - Valencia 0-2
Getafe - Levante 0-1

KATTINTS: EGY HELYEN AZ ÖSSZES TOPLIGA FRISS TABELLÁJA

Átigazolások
Videoton
Újpestről jött fiatal
Középpályás poszton erősítette tovább keretét a Videoton: az Újpest FC játékosa, Geiger Bálint fél évre, kölcsönbe érkezett a fehérváriakhoz.
Fradi
Corbu érkezhet?
A ciprusi 24sports.com.cy szerint az FTC érdeklődik a Puskás korábbi, az APOEL jelenlegi székely-csángó születésű labdarúgója, Corbu Marius iránt.
Kisvárda
Hianga’a Mbock
A Ligue1-ben is megfordult játékossal erősített a Kisvárda.
Tovább az összes átigazoláshoz