Magyar idő szerint szombat hajnalban megkezdődött a Copa América. A nyitómeccsen a házigazda brazilok könnyedén nyertek 3-0-ra Bolívia ellen.
Magyar idő szerint szombat hajnalban a Brazília - Bolícia mérkőzéssel indult a 2019-es Copa América. A Neymart sérülés miatt nélkülöző hazaiak gól nélküli első félidőt követően a 49. percben megszerezték a vezetést Coutinho révén (1-0). A bolíviai Jusino kezezése után a játékvezető fülére szóltak, majd a videóbíró-rendszer megadta a tizenegyest, amit Coutinho értékesített
Négy perccel később Firmino beadása után ismét Coutinho volt eredményes (2-0), majd a 84. percben a csereként beálló Everton 17 méterről hatalmas gólt lőtt, kialakítva ezzel a 3-0-s végeredményt.
Összefoglaló
Copa América, A-csoport, 1. forduló
Brazília - Bolívia 3-0
Gólszerzők: Coutinho 50. - tizenegyesből, 53., Everton 84.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Sepsi OSK
Sigér maradhat
A klub elnöke, Diószegi László a Sepsi Rádiónak elmondta, Sigér Dávid a kiesés ellenére maradna a csapatnál.

Kisvárda/Kecskemét
Rutinos középpályás érkezett a Kisvárdához
Nagy Krisztián az NB I-be feljutó Kisvárdához igazolt a Kecskeméttől. A transzfer részeként Czékus Ádám a KTE-hez került - írta a kisvardafc.hu.

Ferencváros
Távozik a válogatott szélső
A holland élvonalban szereplő NEC Nijmegen bejelentette Virgil Misidjan szerződtetését. A suriname-i válogatott szélső egy év után távozik a Ferencvárostól.