Légiósok: Gyurcsó első ciprusi gólja is kellett az éllovas legyőzéséhez - videó

A magyar támadó első gólját szerezte a ciprusi AEK Larnaca színeiben.
Csakfoci Admin 2021. október 1., péntek 21:14
A magyar támadó első gólját szerezte a ciprusi AEK Larnaca színeiben.
Szerző: Csakfoci Admin 2021. október 1., péntek 21:14

Kezdőként lépett pályára Gyurcsó Ádám ciprusi együttese, az AEK Larnaca péntek esti bajnokiján az Apollon otthonában.

A két, a forduló előtt még veretlen csapat találkozóján Gyurcsóék magabiztos győzelmet arattak: már a 4. percben megszerezték a vezetést, a 28.-ban pedig a magyar támadó góljával duplázták meg előnyüket, ami Gyurcsó első gólját jelentette az AEK Larnaca színeiben.

A vége magabiztos, 4-1-es győzelem lett a Larnaca javára, amivel egy pontra megközelítették az éllovas Apollont.

Gyurcsó Ádám gólja:

Átigazolások
MTK Budapest
Aláírt a házi gólkirály
Az MTK Budapest mindenben megállapodott Marin Jurinával jövő nyáron lejáró szerződése meghosszabbításáról, így a gólerős támadó a következő időszakban is kék-fehéreket erősíti majd.
Légiósok
Szoboszlai Dominik
A Manchester City a hírek szerint Szoboszlai Dominikot figyeli, és nem véletlenül: a magyar középpályás egy brit portál szerint tökéletes erősítés lenne Pep Guardiola csapatának.
Újpest
Duarte bontott?
A portugál átigazolási hírekre specializálódott Diário de Transferências szerint André Duarte szerződést bontott Újpesten, így ingyen igazolhatóvá vált.
Tovább az összes átigazoláshoz