A belga klasszis hatalmas örömet okozott egy kisfiúnak, aki Hazard mezére vágyott.
Eden Hazard két góllal járult hozzá a Chelsea szombati, négygólos győzelméhez. A belga sztár a Brighton elleni meccs lefújása után nem feledkezett meg egyik rajongójáról sem, egy kisfiúról, aki az egész meccs alatt feltartotta táblára írt üzenetét, amivel a játékos mezét kérte el.
Hazard odaszaladt a fiatal drukkerhez, és odadobta neki dresszét, ezzel láthatóan hatalmas örömet és óriási meglepetést okozott.
Átigazolások
MTK Budapest
Külföldről veszik meg a tehetséget
A csakfoci.hu Belgiumból származó információi szerint megállapodás született az MTK Budapest és a Zulte Waregem között Átrok Zalán átigazolásáról.
Légiósok
Yaakobishvili váltana
Újra kölcsönadná a Barcelona a magyar válogatott kapust – Yaakobishvili Áron a játéklehetőséget tartja a legfontosabbnak.
ETO
Kiakadtak Tóthék
A Nürnberg által csábított Tóth Rajmund ügyében továbbra sincs áttörés, a játékos édesapja és ügynöke pedig nyilvánosan kritizálta a győri vezetőséget.