Hiába vezetett már a 19. percben 2-0-ra a VfB Stuttgart a Hertha ellen vasárnap a Bundesligában, végül a berliniek - kispadjukon az új vezetőedzővel, Tayfun Korkuttal - pontot tudtak menteni. A duplázó Jovetic a 76. percben szerezte a második fővárosi gólt.
Bundesliga, 14. forduló:
VfB Stuttgart – Hertha BSC 2-2 (Marmus 15., Forster 19., ill. Jovetic 40.., 76.)
Később:
17:30: Borussia Mönchengladbach – Freiburg (a félidőben: 0-6)
Olvastad már?

A sportigazgató búcsúzóul még odaszúrt egyet Dárdainak: "Sötét időket élünk, a Hertha imidzse most nem a legjobb"
A Hertha BSC hétfői edzőváltása után elsőzör adott hosszabb interjút adott a klub sportigazgatója, Fredi Bobic. A DAZN-nel folytatott beszélgetésben elmondta, miért döntött az edzőváltás mellett, mit vár el az új edzőtől - Tayfun Korkuttól - és hogyan tette felelőssé a csapatot az utóbbi időszak teljesítményéért.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Légiósok
Mocsi Attila
A Rizespornál játszó Mocsi Attila ügynöke elmondta, a válogatott keretbe visszakerülő védő nincs rossz helyen a török csapatnál, de két idény után eljött az ideje, hogy a 25 éves játékos klubot váltson.

Kazincbarcika
Távozik a sportigazgató
Szerződése lejártát követően, hat év után távozik a Kazincbarcikától Koszta Péter, a klub sportigazgatója.

Nyíregyháza
Magyar Kupa-győztes játékos érkezett
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-ben szereplő Nyíregyháza, hogy szerződtette Bojan Sankovicot. A 31 éves középpályás két évre szóló szerződést írt alá a Szparinál.