Bundesliga: Befújt 11-est vett el a videóbíró az egyik csapattól

A Stuttgart-Köln (2-1) bajnokin volt egy vitatott jelenet, amelynél videóbíróra volt szükség.
Mokány Lajos 2017. október 14., szombat 10:21
A Stuttgart-Köln (2-1) bajnokin volt egy vitatott jelenet, amelynél videóbíróra volt szükség.
Szerző: Mokány Lajos 2017. október 14., szombat 10:21

Izgalmas meccsen nyert a Stuttgart a Köln ellen pénteken a Bundesligában. Sokáig 1-1-re állt a találkozó, a hosszabbításban betaláltak a hazaiak. Utána akadtak azonban még izgalmak: az egyik szituáció után a játékvezető 11-est ítélt a vendégeknek. Ezt követően azonban videóbírón megnézte az esetet, majd visszavonta az ítéletét.

Érdekesség egyébként, hogy a meccsről készült videó felvételen inkább tűnik szabálytalanságnak a stuttgarti védő belépője. A Köln egyébként ezzel az eredménnyel 8 kör után is nyeretlen, és egyre nagyobb bajban van.

Átigazolások
Újpest
Ganea apja kiakadt
Édesapja szerint a kedden elküldött George Ganea azért  került nehéz helyzetbe Újpesten, mert román.
ETO
Nemet mondtak a katalánoknak
A La Ligában szereplő Girona már ajánlatot is tett az ETO 20 éves ukrán-magyar csatáráért, Oleksandr Pyshchurért, de a győriek első körben nemet mondtak a megkeresésre. (Nemzeti Sport)
Légiósok
Szalai Attila
Miközben ügynöke szerint nem hagyja el a Kasimpasát, a török sajtó szerint Szalai Attila országon belüli klubváltása még elképzelhető lehet - ez a csapat viheti.
Tovább az összes átigazoláshoz