Bundesliga: A Dárdainak besegítő Sallaiék győztes meccsén röhejes 11-es is volt - videó

A Sallai Rolandot kezdőként, 57 percen át foglalkoztató Freiburg 4-1-re győzött az 1. FC Köln otthonában.
Dudás Gábor 2021. május 9., vasárnap 15:27
A Sallai Rolandot kezdőként, 57 percen át foglalkoztató Freiburg 4-1-re győzött az 1. FC Köln otthonában.
Szerző: Dudás Gábor 2021. május 9., vasárnap 15:27

Hiába támadtak fel 0-2 után a hazaiak, a korábbi Hertha-játékos, a szlovák Ondrej Duda látványos módon kihagyott 11-ese (a büntető előtt a VAR segítségét is igénybe vette a bíró) és a hajrában kapott két gól mindent eldöntött.

A Freiburg győzelme a kora este pályára lépő, Dárdai Pál vezette Herthának is nagyon jól jött: ha győzne a berlini gárda a Bielefeld ellen, négy ponttal elhúzhatna egyik közvetlen riválisától.

Bundesliga, 32. forduló:

1. FC Köln – Freiburg 1-4 (S. Andersson 50., ill. N. Petersen 18., Demirovic 20., Grifo 93., Schmid 96.)

Később:

15:30: Eintracht Frankfurt – Mainz

18:00: Hertha BSC – Arminia Bielefeld

Olvastad már?
Váratlan húzásával a Herthát is meglepte Dárdai: "Ha ez rosszul sült volna el, mindenki nevetett volna, de én elég tökös voltam hozzá"
Saját szakmai stábja is meglepődött Dárdai Pál húzásán, de végül bevált, hogy kilenc helyen is változtatott az előző kezdőcsapathoz képest.
Elolvasom
Átigazolások
Újra munkába állhat
Bernd Storck
Bernd Storck neve is szerepel a bangladesi szövetségi kapitányi poszt várományosainak szűkített listáján.
Bárány 2029-ig marad
Bárány Donát
2029 nyaráig meghosszabbította Bárány Donát szerződését a DVSC.
Kisvárda
Kérdéses a sorsuk
Kovács Marcell, Martin Chlumecky és Jasmin Mesanovic jövője kérdéses. A klubnak nincs hosszabbítási lehetősége, és a bizonytalan költségvetés miatt még nem tudnak tárgyalni velük. (NSO)
Tovább az összes átigazoláshoz