Ijesztő jelenetek játszódtak le a Wuppertal és a Bayer Uerdingen német negyedosztályú találkozóján. A vendégek játékosát, a tavaly még a Vasasban futballozó Christian Müllert valósággal kiütötte könyökkel - elsőre nem tűnt szándékosnak az eset - a hazaiak futballistája, Peter Schemtz.
Előbb az orvosi stábok siettek a véres arccal a földre bukó rutinos középpályás segítségére, de szükség lett volna a mentők beavatkozására is. Rájuk azonban hosszú percekig várni kellett, hiába jelezte nekik többek között a hangosbemondó és a szurkolók is, hogy azonnal lássák el Müllert - írja a Der Westen.
Végül nagy nehezen, de megérkezett a segítség - gúnyos taps közepette jöttek a mentősök - az egykori Hertha-futballistát pedig agyrázkódással és orrcsönttöréssel szállították a wuppertali kórház intenzív osztályára, a játékos pedig a körülményekhez képest jól érzi magát.
Átigazolások
Vasas
Zimonyi távozhat
A Csakfoci úgy tudja, Zimonyi Dávid a több játéklehetőség reményében csapatot válthat a téli átigazolási időszakban.
Fradi
Keane hosszabbított
Az FTC hivatalos honlapján jelentette be, hogy szerződést hosszabbított ír vezetőedzőjével, Robbie Keane-nel.
FTC II
Tóth Mihály az új edző
A Dabas megerősítette a Csakfoci hétfői hírét: bejelentése szerint távozik a klubtól Tóth Mihály vezetőedző, aki elfogadta a Fradi ajánlatát. A zöld-fehéreknél a második csapat irányítását veszi át.