70 perccel elhalasztották a Villarreal és a Maccabi Tel-Aviv mérkőzését az Európa Ligában, miután hatalmas mennyiségű eső szakadt le a pályára. Szinte a csodával határos, hogy mégis le lehetett játszani a csoportmeccset, amelyen a házigazda 4-0-ra nyert.
A spanyol csapat épp legyőzött ellenfelét megelőzve, százszázalékos teljesítménnyel vezeti az Európa Liga I-csoportját.
Villarreal – Maccabi Tel-Aviv 4-0 (Bacca 4., 52., Álex Baena 71., Nino 81.)
Ez történt a meccs előtt, majd a mérkőzésen:
Log into Facebook | Facebook
Log into Facebook to start sharing and connecting with your friends, family, and people you know.
Olvastad már?
EL: Mesterhármassal kapott ki a Milan, öngólok is kellettek az Arsenal fordításához - eredmények, videók
A Lille Yazici klasszikus mesterhármasával 3-0-ra nyert a Milan vendégeként, az Arsenalnak két öngól is kellett a fordításhoz a Molde ellen az Európa Liga csoportkörének 3. fordulójában.
Elolvasom
Átigazolások
Szpari
Hárman hosszabbíthatnak
A Nyíregyháza Spartacus szerződést hosszabbított három játékosával, így Nemanja Antonov, Eneo Bitri és Vane Jovanov a jövőben is a klubot erősíti. (Öltözőn Túl)
DVSC
Sergio Navarro
Úgy tudjuk, a jövő idénytől új vezetőedzője lehet a DVSC-nek.
MTK
Róbert Polievka
Sajtóhírek szerint a szlovák élvonalbeli Banská Bystrica (Besztercebánya) kívánságlistáján szerepel az MTK Budapest támadója, Róbert Polievka. (Futbalové Zákulisie)