Böde-góllal vezetett 80 percen át, de megint nem nyert a Fradi - videó

A javarészt második sorával felálló Ferencváros és a román élvonalbeli  Craiova "B"-együttese csapott össze péntek délelőtt, a két klub dupla párharcának első felvonásán. A mérkőzés 2. percében jött Böde Dániel, de a Fradi-előny a hajrában elfogyott.
Dudás Gábor 2019. január 25., péntek 10:58
Szerző: Dudás Gábor 2019. január 25., péntek 10:58

Ötödször lépett pályára Törökországban a Ferencváros, bár az eddigi, nyeretlenül megvívott meccsek sorából kilógott picit a Craiova elleni első találkozó, hiszen a két csapatnak inkább a második "sorai" léptek pályára - délután is vívnak még egy mérkőzést, akkor majd az "A-csapatokkal".

Böde Dániel viszont ott volt a pályán és már rögtön a 2. percben beköszönt a románoknak: egy szögletet még kifejeltek a védők, de ezután Csonka fejelt Bödéhez, aki hat méterről, nagy erővel a kapuba bombázott (1-0). Az első félidő hátralévő részében mindkét oldalon adódtak lehetőségek, de több gól a szünetig nem esett - derül ki a fradi.hu cikkéből.

Közel járt viszont az FTC a második találathoz az 56. percben: Csernik játszotta szépen a labdát Bőléhez, aki a 16-os vonaláról a hosszú felső felé tekert, a labda a lécről ment a kapu fölé végül. Kevesebb helyzetet, de egy román gólt még hozott a második játékrész, a 81. percben, egy bal oldali beadás után Zete játszott össze jól Buzannal, utóbbi pedig kapásból, közelről a kapuba lőtt, kialakítva az 1-1-es végeredményt. Az FTC ötödik találkozóján sem nyert az edzőtáborban.