A BL-klub fél saját szurkolóitól: „Azt kérjük, ne gyertek a meccsünkre”

A török Besiktas nem meri megkockáztatni szurkolói utazását. A félelmük nem is alaptalan.
Budai László 2017. szeptember 12., kedd 9:54
A török Besiktas nem meri megkockáztatni szurkolói utazását. A félelmük nem is alaptalan.
Szerző: Budai László 2017. szeptember 12., kedd 9:54

Egészen furcsa kéréssel állt elő a Besiktas vezetése. A török klub hivatalos közleményben azt kérte drukkereitől, hogy ne induljanak el a Porto elleni, idegenbeli BL-mérkőzésre. A Besiktasnál attól félhetnek, hogy heves vérmérsékletű drukkereik balhéznának Portugáliában, így életbe lépne a klub felfüggesztett kizárása.

Áprilisban ugyanis az UEFA a Besiktast és a Lyont is kizárta egy évre a nemzetközi kupaporondról, miután az EL-negyeddöntőben pirotechnikai eszközök dobálása miatt hatalmas balhé alakult ki Franciaországban. A találkozót csak háromnegyedórás késéssel tudták elkezdeni. Az akkori egyéves eltiltást azonban két esztendőre felfüggesztették.

A Besiktas most a következőket üzente fanatikusainak.

A vezetőség döntésének értelmében, szurkolóink nem vesznek részt a Porto-Besiktas mérkőzésen. Arra kérünk titeket, ne menjetek a Dragao Stadionba, hogy ezzel egy esetleges büntetést kockáztassunk

- áll a közleményben.

A korábbi balhé

Átigazolások
Kádár visszavonult
Kádár Tamás
Befejezi profi pályafutását Kádár Tamás, a magyar válogatott 57-szeres védője, aki közel húsz éven át volt meghatározó szereplője a magyar futballnak.
Nyíregyháza
Antonov hosszabbított
A Nyíregyháza hivatalos oldalán jelentette be, hogy egy évvel meghosszabbította Nemanja Antonov szerződését.
Vidi/KTE
Derekas Zoltán
Információink szerint a Kecskeméttől érkezhet játékos a Videotonhoz.
Tovább az összes átigazoláshoz