BL: Győzelem és kiesés 9 emberrel - Nagy Dominik kimaradt a drámából

A szlovák bajnok Spartak Trnava jutott tovább a Legia Varsó elleni BL-selejtező párharcból, miután egy gólt megőrzött Lengyelországban összeszedett előnyéből. A végig a kispadon ülő Nagy Dominik csapata kilenc emberrel fejezte be az összecsapást, de így is győzött 1-0-ra több mint 17 ezer, javarészt szlovák drukker előtt.
Dudás Gábor 2018. július 31., kedd 22:33
A szlovák bajnok Spartak Trnava jutott tovább a Legia Varsó elleni BL-selejtező párharcból, miután egy gólt megőrzött Lengyelországban összeszedett előnyéből. A végig a kispadon ülő Nagy Dominik csapata kilenc emberrel fejezte be az összecsapást, de így is győzött 1-0-ra több mint 17 ezer, javarészt szlovák drukker előtt.
Szerző: Dudás Gábor 2018. július 31., kedd 22:33
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Bajnokok Ligája, 2. selejtezőkör, kedd:

Spartak Trnava - Legia Varsó 0-1 (I. Astiz 63.) - piros lap: Vesovic (37., Legia), Antolic (85., Legia)

Továbbjutott a Trnava (2-1).

Hapoel Beer-Sheva - Dinamo Zagreb 2-2 (Ogu 14., Stojanovic 34. - öngól, ill. Budimir 49., Hajrovic 54.)

Továbbjutott a Dinamo (7-2)

Sheriff Tiraspol - Shkendija 0-0 

Továbbjutott a Shkendija (1-0)

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz