Ez történt a Bajnokok Ligája első játéknapjának "nyitómeccsein", a B-csoportban: olasz és katalán öröm, Lionel Messi mesterhármassal kezdett.
ÉLŐ: A 21 órakor kezdődött BL-csoportmeccsek közvetítése itt!
Az Inter győzelemmel kezdte meg szereplését a csoportkörben, 2380 nappal azután, hogy utoljára szerepelt a főtáblán az UEFA statisztikája szerint - a szenvedő fél az angol Tottenham volt (2-1), a győztes találat pedig a 92. percben esett.
Ennél sokkal simábban, 4-0-ra verte a végső győzelemre is esélyes Barcelona a holland PSV-t: Messi mesterhármast szerzett, az összképet Umtiti hajrábeli piros lapja rontotta csak.
Bajnokok Ligája, B-csoport:
FC Barcelona –PSV Eindhoven 4-0 (Messi 32., 77., 87., Dembélé 75.) - piros lap: Umtiti (Barcelona, 79.)
Internazionale – Tottenham Hotspur 2-1 (Icardi 86., Vecino 92., ill. Eriksen 52.)
Átigazolások
Ferencváros
Varga már Athénban
Varga Barnabás, az FTC válogatott csatára vasárnap késő este megérkezett Görögországba, az AEK Athén csapatához.
Ferencváros
Finisben a Varga-ügy
Varga Barnabás várhatóan már hétfőn átesik az orvosi vizsgálatokon és aláírja 3 és fél évre szóló szerződését az AEK Athénnál. Az átigazolási díj elérheti a 4,5 millió eurót. (voicenews.gr)
Honvéd
Válogatott támadó érkezett
A csakfoci.hu információi szerint Varga Kevin a Nyíregyházától a Merkantil Bank Ligát vezető Budapest Honvédhoz kerülhet - és került is.