Hiába kezdett először Renato Sanches is a Swansea együttesében, a 2016-os Eb legjobb fiatal játékosa - aki kölcsönben érkezett a nyár végén a Bayerntől - sem tudott segíteni csapatán, amely otthon kapott ki 1-0-ra a Newcastle-től. A vasárnap másik PL-meccsén a Burnley ugyancsak 1-0-ra verte a Crystal Palace-t.
Átigazolások
Szentlőrinc
Új középpályás
A Szentlőrinc bejelentette, hogy Pálfalvi Roland az elkövetkező idényt náluk tölti, miután az ETO kölcsönadta a fiatal középpályást.
Békéscsaba
Támadó érkezett
Békéscsabán folytatja pályafutását a Vasas labdarúgója, Horváth Szabolcs. A 20 éves támadó az előző idényben kölcsönben játszott az NB II-es BVSC-Zuglóban.
Elakadtak az egyeztetések
Gulácsi Péter
A Villarreal Gulácsi Pétert szeretné szerződtetni, ám Leipziggel folytatott tárgyalások a vártnál lassabban haladnak.