A Bayern drámai döntőt nyert meg: négy találat, kapusöngól a 88. percben, 11-es párbaj - videó

Óriási kavarodás után sikerült egyenlíteniük a bajoroknak a legvégén, majd a 11-eseket is jobban lőtték.
Budai László 2017. augusztus 5., szombat 23:01
Óriási kavarodás után sikerült egyenlíteniük a bajoroknak a legvégén, majd a 11-eseket is jobban lőtték.
Szerző: Budai László 2017. augusztus 5., szombat 23:01

A Dortmund előbb Pulisic, majd Lewandowski egyenlítése után Aubameyang találatával is vezetést szerzett a Bayern elleni Szuperkupa-döntőn. Ez sem volt elég azonban, ugyanis a bajorok a 88. percben egy hatalmas kavarodás, és végül Bürki-kapus öngólja után egyenlítettek.

Így jöhettek a 11-esek: a Dortmund kétszer – Rode és Bartra révén -, a Bayern csak egyszer – Kimmich „jóvoltából” – rontott, így a Bayerné lett a trófea (2-2, 5-4).

A gólok

Neked ajánljuk
Átigazolások
Szolnok
Változások a 11-0 után
Horváth Csaba és segítője Ulvicki Attila távozik a NB III-as csapat éléről, de maradnak a klubnál. A Tisza Kálmán-Lengyel Béla játékos-edző páros vette át a helyüket.
Sepsi
László Csaba lehet az edző
Az idény végéig László Csaba lehet a román élvonal 14., kieséses osztályozós helyén álló Sepsi új vezetőedzője. Mellette Kulcsár László felelne a csapat felkészítéséért. (NSO)
Kisvárda
Utolsó esélyek
Révész Attila az utolsó fordulóban megadja az esélyt a kevesebbet játszóknak, hogy a jövő évi keret kialakítása "az igazságosság elvével történjen".
Tovább az összes átigazoláshoz