Győztes meccs után akadt ki durván az algériai szövetségi kapitány és korábbi legendás játékos, Rabah Madjer egy újságíróra.
"Maga a válogatott ellensége. Ezt elmondom a nyilvánosság előtt is! Itt mindenkit tisztelek, de magát nem! Kussoljon! Kussoljon! Kussoljon! Kussoljon! Vonuljon vissza és hagyja dolgozni az új generációt! A következő kérdést kérem…"
Átigazolások
Fradi
Nagy fogás érkezhet
A Fradi szerződtetheti a Sparta Praha - jövőre lejáró szerződésű - bal szélsőjét, Veljko Birmancevicet, aki 3+1 évre írhat alá.
Galatasaray
Sallai marad
A legfrissebb hírek szerint szinte biztosan eldőlt, hogy Sallai Roland ebben az átigazolási időszakban nem vált csapatot.
Újpest
Ajánlat Matkóért?
Szlovén sajtóhírek szerint Aljosa Matko korábbi csapata, a Celje hivatalos kölcsönajánlatot küldött az Újpestnek a támadóért.