Az U19-es Eb-n már nem lesz német arany.
Az U21-es Eb és a Konföderációs Kupa után az U19-es kontinenstornára is az aranyért utazott a német válogatott, de Anglia elvette a "triplázás" lehetőségét. A britek 4-1-re verték nagy riválisukat, így 100 százalékos mérleggel nyerték meg csoportjukat, Németország viszont búcsúzott a grúziai Eb-től.
A Ryan Sessegnon kései duplájának is köszönhetően diadalmaskodó Anglia Csehországgal játszik majd az elődöntőben, míg az A-csoportot megnyerő Portugália a hollandokkal találkozik.
Átigazolások
Légiósok
Yaakobishvilit bemutatták
Bemutatták új klubjánál, a spanyol másodosztályú UD Almeríánál a Barcelonától - egyelőre kölcsönben - leigazolt magyar válogatott kapust, Yaakobishvili Áront.
Szpari
Új csatár érkezik?
Állítólag megvan a Nyíregyháza új csatára: Marko Regza érkezhet a Szparihoz.
Megye II
Simon András
Simon András labdarúgóként a megye II-es Bágyogszovátban folytatja, ezzel párhuzamosan az NB II-es Gyirmótnál dolgozik utánpótlás-edzőként.