Fotó: kelensc.hu/Kanizsay Zoltán

Álomgóllal indult az NB III: Saját térfeléről talált be a korábbi NB I-es játékos - videó

Pintér Bence labdát szerzett, majd a kezdőkörből rúgott hatalmas gólt a Budaörs elleni első fordulós mérkőzésen.
Nyikes Zoltán 2022. augusztus 3., szerda 12:17
Fotó: kelensc.hu/Kanizsay Zoltán
Pintér Bence labdát szerzett, majd a kezdőkörből rúgott hatalmas gólt a Budaörs elleni első fordulós mérkőzésen.
Szerző: Nyikes Zoltán 2022. augusztus 3., szerda 12:17
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az élvonalhoz és a másodosztályhoz hasonlóan az NB III is a múlt hétvégén vette kezdetét, és nem is kellett sokáig várni a szezon egyik, hanem a legnagyobb góljára.

A Kelen SC középpályása, Pintér Bence előbb labdát szerzett a kezdőkörben, majd még a saját térfeléről kapura lőtt - és nem is tévedett.

A korábban a Puskás Akadémia színeiben 8 NB I-es mérkőzésig jutó játékos ezzel 2-0-ra növelte csapata előnyét a Budaörs otthonában, végül pedig 3-1-re nyert a Kelen a Nyugati-csoportban.

Olvastad már?
NB I: A Fradival is összeboronált gólkirállyal erősíthet az Újpest - sajtóhír
Saliou Guindo, az albán Laci 25 éves támadója legeredményesebb szezonját tudhatja maga mögött, most pedig Újpesten folytathatja pályafutását.
Elolvasom

 

Átigazolások
NB III
Edzőváltás Dorogon
A Dorog bejelentette, hogy Csizmadia Csaba távozott a vezetőedzői posztról, helyét Tóth András veszi át.
Légiósok
Eppel már döntött
A román élvonalbeli Csíkszereda meghosszabbította Eppel Márton szerződését, így a rutinos magyar csatár a 2026/2027-es idényben is a székelyföldi klubot erősíti.
ETO/Fradi
Távozó edző(k)
Borbély Balázs nem komplett stábbal érkezhet az ETO-tól a Ferencvároshoz: jelen állás szerint Győrből kizárólag Stefan Pánik erőnléti edző tarthat vele a Fradihoz. (NSO)  
Tovább az összes átigazoláshoz