Tóth Milán újabb fontos gólt szerzett a Sturm Graz második csapatában.
Akrobatikus mozdulattal, a kapunak háttal állva húzta az ellenfél hálójába a labdát a Sturm Graz második csapatában játszó Tóth Milán, aki az Amstetten elleni bajnokin juttatta újból előnyhöz a csapatát a 88. percben - a "kis Sturm" végül 3-1-re nyert.
A 20 éves támadónak ez volt a hetedik találata az osztrák másodosztályban.
Átigazolások
Ferencváros
Szenegáli kiszemelt?
A belga RFC Liège kicsivel kevesebb, mint 1,5 millió eurót kérne a 22 éves szenegáli támadóért, Oumar Dioufért, akit állítólag az FTC is vinne. (Loïc Woos / Walfoot)
Ferencváros
Mi lesz Keitával?
Bár Naby Keita a Ferencvárossal tartott a spanyolországi edzőtáborba, továbbra sem tisztázott, hogy a guineai középpályás a zöld-fehérek játékosa marad-e.
Vasas
Visszatérő
Bánfalvi Gergő 2025 nyarán kölcsönbe érkezett Kazincbarcikára a Vasas FC-től, a pénteki nappal pedig visszatért az angyalföldi nevelőegyesületéhez.