Agüero triplájával újra jó úton a ManCity – videó

Akcióból és tizenegyesből, fejjel és lábbal is eredményes volt az argentin csatár.
Budai László 2018. január 20., szombat 20:21
Szerző: Budai László 2018. január 20., szombat 20:21

Azok után, hogy a Liverpool a legutóbbi fordulóban megtörte a Manchester City hosszú veretlenségi sorozatát, ezen a hétvégén ismét győzött Pep Guardiola együttese. Sergio Agüero a 34. percben egy csúsztatással, majd a második félidőben tizenegyesből vette be a Newcastle kapuját. A vendégek egy ügyes kontra végén szépítettek, de a City a hajrában visszaállította a kétgólos különbséget – Agüero így végül mesterhármasig jutott (3-1).

TABELLA: ÍGY ÁLL A PL

Gálázott a Chelsea és az Arsenal, a MU is nyert - videó, tabella
Arséne Wenger együttese már 22 perc után néggyel vezetett, végül mégis "csak" hárommal nyert. A manchesteriek Martial remek találatával győztek.