A házigazda kameruni válogatott 2-1-re nyert Burkina Faso ellen a 33. Afrikai Nemzetek Kupájának vasárnapi nyitómérkőzésén.
A találkozón a vendégek kerültek előnybe, de a kameruniak a csapatkapitány, Vincent Aboubakar két értékesített büntetőjével még a szünet előtt fordítottak, majd megőrizték előnyüket.
A csoportban Etiópia és a Zöld-foki Köztársaság szerepel még - a nyitónap második meccsén utóbbi majdnem nyolcvan percig emberelőnyben futballozva legyőzte ellenfelét. A győztes zöld-foki-szigeteki csapatban ott volt végig a pályán a MOL Fehérvár védője, Stopira is. (MTI / csakfoci.hu)
Átigazolások
Fradi
Kovacevic és Lukács
Franko Kovacevic ügyében közel a megegyezés a Fradival, de Lukács Dánielt is leigazolnák.
FTC
Acolatse megérkezett
A Ferencváros színeiben folytatja pályafutását Elton Acolatse.
Honvéd
Távozik a kapus?
Rácz Gergő búcsút inthet a Budapest Honvéd csapatának, mert a kispesti stáb Tomás Tujvel, Dúzs Gellért és Papp Lóránt játékra számít. (NB1.hu)