A Real Madrid 0-1 után megállította a mélyrepülését - videó, eredmények

Három vereség után győzött ismét a Bajnokok Ligájától a hét közben búcsúzó Real Madrid: a blancók a duplázó Benzema vezetésével nyertek 3-1-re a Valladolid otthonában megrendezett vasárnapi bajnokin. A hazaiak még vezettek is a találkozón, sőt, a 12. percben büntetőt hibáztak, illetve volt egy, a videóbíró által - helyesen - elvett góljuk is. A hajrát Casemiro piros lapja és Modric gólja tette színesebbé.
Dudás Gábor 2019. március 10., vasárnap 22:39
Szerző: Dudás Gábor 2019. március 10., vasárnap 22:39

La Liga, 27. forduló:

Real Valladolid – Real Madrid 1-4 (Tuhami 29., ill. Varane 34., Benzema 51., 59. – a másodikat 11-esből, Modric 85.) - piros lap: Casemiro (Real Madrid, 81.)

Sevilla – Real Sociedad 5-2 (Sarabia 25., Ben Yedder 48., 58., 62., Oyarzabal 69. – öngól, ill. Oyarzabal 28., 77. – a másodikat 11-esből)

Celta Vigo – Real Betis 0-1 (Jesé 80.)

Girona – Valencia 2-3 (Ramalho 22., Stuani 84. – 11-esből, ill. Guedes 14., Parejo 53., F. Torres 90.)

Levante – Villarreal 0-1 (Ekambi 93.)