A Schalke 04 labdarúgócsapata egy év után visszajutott a német első osztályba. A gelsenkircheni gárda szombat este a vendég St. Pauli együttese felett aratott 3-2-es sikerével biztosította be bajnoki címét a Bundesliga 2-ben.
A találkozót több mint 62 ezer drukker követte élőben a Veltins Arénában, a lefújáskor valóságos hangrobbannással ünnepelve a sikert.
Az ugyancsak feljutást érő második, valamint az osztályozós harmadik helyre még több csapat is esélyes a jövő heti záróforduló előtt. (MTI / csakfoci.hu)
Átigazolások
Ferencváros
Hajnal az igazolásokról és Cisséről
Tárgyalnak Ibrahim Cissé lejáró szerződése meghosszabbításáról. Vitális Milán, Miljan Krpic (ETO), illetve Lukács Dániel (Puskás) eladásától elzárkóztak a klubjaik - mondta Hajnal Tamás. (Nemzeti Sport)
ZTE
Amato: 2029
Kiváltották a Fabricio Amato szerződésében szereplő vételi opciót, így a 21 éves argentin középpályás egészen 2029 nyaráig elkötelezte magát a klub mellett.
Loki
Csatár érkezett
Új csatárral bővült a DVSC kerete.