A Manchester City nyerte az idény első nagy angol trófeáját - videó

A bajnoki címvédő birtokába került - hat év után, története során ötödször - a Community Shield, azaz az angol szuperkupa. A vasárnapi "döntőben" a Manchester City az argentin és a klub mezében a 200. gólját is megszerző Sergio Agüero duplájával verte 2-0-ra a Chelsea-t. 
Dudás Gábor 2018. augusztus 5., vasárnap 17:55
A bajnoki címvédő birtokába került - hat év után, története során ötödször - a Community Shield, azaz az angol szuperkupa. A vasárnapi "döntőben" a Manchester City az argentin és a klub mezében a 200. gólját is megszerző Sergio Agüero duplájával verte 2-0-ra a Chelsea-t. 
Szerző: Dudás Gábor 2018. augusztus 5., vasárnap 17:55
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.
Tovább az összes átigazoláshoz