Sokba került az albán csapatkapitány, Mergim Mavraj fegyelmezetlensége a Skócia elleni Nemzetek Ligája-csoportmeccsen. A britek úgy győztek 4-0-ra, hogy a hazaiak az Arisz Szaloniki védőjének piros lapja miatt a 22. perctől (ekkor még csak 0-1 volt) tíz emberrel játszottak. Mavraj az első félidő közepén Ryan Christie-t fejelte meg, ezért kellett idő előtt kiállnia.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Nyíregyháza
A DVSC korábbi gólvágója jött
A korábban másfél évig a DVSC-nél szerepelt Dorian Babunski is a Nyíregyháza Spartacus játékosa lett, kétéves szerződést írt alá - jelentette be péntek reggel az NB I-es klub hivatalos oldala.

Ajka
Szélső is csatlakozott
A korábbi utánpótlás-válogatott Cipf Dominikkal sikerült megegyezniük, a szélső Tiszakécskéről érkezett. A 24 éves játékos korábban a Siófok, a Honvéd, a Vasas és a Kozármisleny együtteseinél is játszott.

Kazincbarcika
Kölcsönjátékos a Vasastól
Bánfalvi Gergő személyében egy fiatal utánpótlás-válogatott kapust vett kölcsön a Vasastól a Kazincbarcika. A 19 éves kapus az előző idényben egy NB II-es meccsen játszott. (kbsc.hu)