Távozik posztjáról Nicolae Dica, a bukaresti FCSB (korábban Steaua) vezetőedzője – ezt vasárnap délután jelentette be Gigi Becali, a klub hírhedt tulajdonosa. Dicának a CFR ellen, hazai pályán elbukott rangadó (0-2) után kell távoznia. Győzelmével a címvédő kolozsvári gárda hatpontos előnyre tett szert a táblázaton.
Átigazolások
ZTE
Eladás klubrekordért
Hivatalossá vált, hogy klubrekordot jelentő összegért értékesítették az MLS-be Diego Borgest, aki mindössze hat bajnokit játszott a Zete színeiben.
Szentlőrinc
Visinka távozott
A klub hivatalos honlapján jelentette be, hogy Visinka Ede vezetőedzővel közös megegyezéssel szerződést bontottak.
DVTK
Vincze az új sportigazgató
Hivatalossá vált, amit a Csakfoci előre jelzett: a DVTK bejelentette, hogy Vincze Richárd lesz Kovács Zoltán utódja a klub sportigazgatói posztján.