A hét védését ezúttal az NB II-ben mutatták be - videó

A Szentlőrinc kapusa, Bese Balázs néhány másodpercen belül két hatalmasat is védett a Soroksár ellen.
Nyikes Zoltán 2022. november 8., kedd 9:55
A Szentlőrinc kapusa, Bese Balázs néhány másodpercen belül két hatalmasat is védett a Soroksár ellen.
Szerző: Nyikes Zoltán 2022. november 8., kedd 9:55

Igencsak látványos mérkőzést hozott az NB II előző fordulójában a Szentlőrinc és a Soroksár összecsapása. Korábban már megmutattuk, hogy élete gólját lőtte a Soroksár játékosa, Halmai Ádám, de rajta kívül a Szentlőrinc kapusa, Bese Balázs is parádézott.

A 23 éves játékos a 27. percben előbb Króner fejesét védte hatalmas bravúrral, majd a kipattanót is hihetetlen reflexszel sikerült hárítania.

 

Átigazolások
ZTE FC
Babati a klubnál edz
A Csíkszeredáról távozó Babati Benjamin a ZTE FC II. edzéseit látogatja és elmondta, hogyan alakulhat a jövője szabadon igazolható játékosként. (zaol.hu)
Ferencváros
Távozhat a válogatott légiós
Az ausztrál válogatott Daniel Arzani már beszélt a Ferencvárossal egy esetleges januári távozásról, amit legfőképpen az MLSZ és az NSMI "magyarszabálya" idézhet elő.
Videoton
Tehetségek írtak alá
A Vidi első csapatában már két bajnoki gólnál járó Nagy Dániel, valamint az U19-es együttes csapatkapitánya, Borsi Péter is élete első profi szerződését írta alá. (vidi.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz