A több mint 1 millió követővel rendelkező, "Ultras world" nevű Facebook-oldal közzétette a 2019-es év legjobban sikerült lelátói produkcióit. A tíz legkiemelkedőbb szurkolói teljesítményei között ott van a Ferencváros táboráé is, például az Újpest elleni derbin bemutatott "show-jával" is a Groupama Arénából, a magyar bajnok drukkereit a 8. helyre rangsorolta a portál az egész évet tekintve.
A 2019-es év legmeggyőzőbb lelátói teljesítményei a világon:
1. Wydad Athletic Club (Marokkó)
2. Legia Varsó (Lengyelország)
3. Zenit Szentpétervár (Oroszország)
4. Crvena Zvezda (Szerbia)
5. AS Saint-Etienne (Franciaország)
6. Raja Casablanca (Marokkó)
7. Rapid Wien (Ausztria)
8. FERENCVÁROS
9. Eintracht Frankfurt (Németország)
10. FC Köbenhavn (Dánia)
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.