4 gól, 1 piros, 1 kihagyott 11-es: Négy magyar játszott a Slovan-DAC rangadón - videó

A dunaszerdahelyi, februári stadionavató mérkőzés (0-1) után ismét a Slovan Bratislava nyerte a DAC elleni rangadót, ezúttal Pozsonyban, 3-1-re.
Dudás Gábor 2019. március 31., vasárnap 17:08
Szerző: Dudás Gábor 2019. március 31., vasárnap 17:08

A hazaiaknál Holman Dávid és Guzmics Richárd csereként játszott nagyjából 20, illetve 3 percet, míg a csallóközi gárdában Kalmár Zsolt és Vida Máté is kezdett, előbbi végig, utóbbi a 70. percig volt a pályán,

A DAC az első félidő 31. percétől emberhátrányban játszott, Herc tíz perc alatt két sárgát is begyűjtött. A Slovan vezető góljára még Davis válaszolni tudott az 51. percben, 11-esből, de a pozsonyiak felőrölték tíz emberrel játszó ellenfelüket. A hazaiak a 84. percben büntetőt hibáztak, Moha lövését Jedlicka védeni tudta, de most ezt is belefért a délszláv gólokkal diadalmaskodó listavezetőnek.

A találkozót több mint 14 ezer szurkoló látta a helyszínen, ebből közel 1000 dunaszerdahelyi drukker.

Slovan Bratislava - DAC 3-1 (Čavrić 47., Dražić 62., Šporar 91., ill. Davis 51. - 11-esből)