222 millió ide vagy oda, a PSG-szurkolók alaposan beleszálltak Neymarba – videó

A drukkerek egyértelműen véleményt nyilvánítottak, hogy kinek a pártját fogják a Neymar-Cavani vitában.
Budai László 2017. október 4., szerda 9:13
A drukkerek egyértelműen véleményt nyilvánítottak, hogy kinek a pártját fogják a Neymar-Cavani vitában.
Szerző: Budai László 2017. október 4., szerda 9:13
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Bár a PSG rekordösszeget, 222 millió eurót fizetett a nyáron Neymarért, a szurkolóknak nem ilyen könnyű megszeretniük a brazilt. Főleg azok után, hogy a támadó nemrégiben összeveszett csapattársával, Edinson Cavanival azon, hogy ki lője a 11-est. Akkor Cavani nyerte a „párharcot”, a legutóbbi, Bordeaux elleni 6-2 alkalmával azonban már Neymar végezhette el a büntetőt.

Pedig a szurkolók egyértelműen kifejezték, hogy szerintük az uruguayinak kellene azt lőnie. Mikor Neymar a labda mögé állt, Cavanit éltették a drukkerek, ezzel jelezve, hogy ki mellett állnak a vitában. Ezen kívül pedig erős füttyszót is hallani lehetett a lelátóról, mikor a brazil támadó a labda mögé állt.

A két játékos egyébként a gól után összeölelkezett - közöttük tehát úgy tűnik, szent a béke.

Átigazolások
Csíkszereda
Szabó István
Nulla pont négy meccs után: katasztrofálisan indult a Csíkszereda idénye, ami - sajtóhírek szerint - Szabó István állásába kerülhet.
ZTE
Meghiúsult ajánlat
A brazil Ceará visszautasította a ZTE ajánlatát 21 éves szélsőjéért, Giulio-ért. A klubelnök szerint a magyar csapat ajánlata messze elmaradt a fiatal támadó valós értékétől, így nem engedik el.
ZTE
Argentin védő írt alá
A Zalaegerszeg szerződtette Tiago Nazareno Peñalbát, a San Martín de Tucumán 22 éves argentin középhátvédjét. A ballábas védő hároméves szerződést írt alá a ZTE-vel.
Tovább az összes átigazoláshoz