10 év után jutott fel a csapatuk, megőrültek a szurkolók - videók

Az angol negyedosztályú Exeter City 2-1-re legyőzte a Barrow együttesét, ezzel feljutott a harmadik vonalba, a League One-ba. A lefújást követően a csapat szurkolói valósággal elözönlötték a pályát, hogy a játékosokkal együtt ünnepeljék meg a történelmi sikert. Merthogy a 121 éve alapított klub tíz év után tudott feljutni a harmadosztályba.
Dudás Gábor 2022. április 28., csütörtök 13:25
Az angol negyedosztályú Exeter City 2-1-re legyőzte a Barrow együttesét, ezzel feljutott a harmadik vonalba, a League One-ba. A lefújást követően a csapat szurkolói valósággal elözönlötték a pályát, hogy a játékosokkal együtt ünnepeljék meg a történelmi sikert. Merthogy a 121 éve alapított klub tíz év után tudott feljutni a harmadosztályba.
Szerző: Dudás Gábor 2022. április 28., csütörtök 13:25
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz