1 perc után gólt szerzett új klubjában a légiósnak állt magyar támadó - videó

Prosser Dániel góllal járult hozzá a Sönderjyske 2-2-es döntetlenjéhez a Viborg FF ellen a dán labdarúgó-bajnokság hetedik fordulójának vasárnapi játéknapján.
Dudás Gábor 2021. augusztus 29., vasárnap 17:57
Prosser Dániel góllal járult hozzá a Sönderjyske 2-2-es döntetlenjéhez a Viborg FF ellen a dán labdarúgó-bajnokság hetedik fordulójának vasárnapi játéknapján.
Szerző: Dudás Gábor 2021. augusztus 29., vasárnap 17:57

A Sönderjyske honlapja szerint az MTK Budapest csütörtökön érkezett kölcsönjátékosa az első mérkőzésén a 65. percben lépett pályára, és egy perccel később máris betalált új csapatában, amelyet az MTK korábbi vezetőedzője, a német Michael Boris irányít.

A Sönderjyskének egy győzelem és négy vereség mellett ez volt a második döntetlenje az élvonal mostani idényében. (MTI)

Prosser gólja:

Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Nikitscher Tamás
Máris komoly kérője lehet a spanyol élvonalból a kiesett Valladolidban futballozó Nikitscher Tamásnak.
Csákvár
Szerződéshosszabbítás
Hivatalos honlapján jelentette be az NB II-ben szereplő Csákvár, hogy szerződést hosszabbított a több poszton bevethető Szalai Péterrel.
DVSC
Eldőlt Dzsudzsák jövője
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően Dzsudzsák Balázs továbbra is a Lokit erősítheti majd.
Tovább az összes átigazoláshoz