Vb-döntő: Franciaország és Mbappé két perc alatt, a sírból hozta vissza a meccset Argentína ellen - videók

Kylian Mbappé duplájával állt fel a címvédő francia válogatott a vasárnapi, Argentína elleni világbajnoki döntő hajrájában, és mentette hosszabbításra a meccset.
Dudás Gábor 2022. december 18., vasárnap 17:50
Szerző: Dudás Gábor 2022. december 18., vasárnap 17:50

A 80. percben szinte a semmiből kapott esélyt Franciaország a szépítésre a világbajnoki döntőben. Otamendi buktatta a csereként beállt Kolo Muanit, a jogosan megítélt büntetőt pedig Mbappé úgy váltotta gólra, hogy Martínez kapus kis híján védeni tudott (2-1).

És ezzel még nem volt vége! Két perccel később egy másik csereember, Coman vette el a labdát Messitől, majd az akció végén Mbappé kapásból zúdította a bal alsóba saját és csapata második gólját (2-2)! A sírból jöttek vissza a franciák!

Jöhet a hosszabbítás!

Vb-döntő: Csúnyán megetették a Barca csillagát Messi vezető gólja előtt, majd Di María is büntetett - videók
Lionel Messi 11-esével szerzett vezetést Argentína a franciák elleni világbajnoki döntő 23. percében, majd a büntetőt kiharcoló Angel Di María is betalált később.
Újra csapatot kapott
Ricardo Moniz
A Fradi és a Zete korábbi edzőjének, Ricardo Moniznak kell megmentenie a Zürich idei szezonját.
Fradi
Henry Wingo
A Csakfoci úgy tudja, hogy Henry Wingo nyártól jó eséllyel az MLS-ben szereplő Austin FC-ben folytathatja pályafutását.
Lemondott a vezetőedző
Az NB II-es BVSC-Zuglót irányító Szekeres Tamás hétfőn lemondott vezetőedzői tisztségéről. A szakember november végén vette át az együttest, amely jelenleg a másodosztály 15. helyén áll. (hunfoci.hu)