Foci vb: Real-legenda lett a spanyol szövetségi kapitány

A spanyol szövetség hivatalos honlapján jelentette be, hogy az azonnali hatállyal menesztett Julien Lopetegui helyét a Real Madrid legendás játékosa, Fernando Hierro veszi át.
Csakfoci Admin 2018. június 13., szerda 14:10
A spanyol szövetség hivatalos honlapján jelentette be, hogy az azonnali hatállyal menesztett Julien Lopetegui helyét a Real Madrid legendás játékosa, Fernando Hierro veszi át.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. június 13., szerda 14:10
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Spanyol Labdarúgó-szövetség (RFEF) alig két órával azután, hogy azonnali hatállyal menesztette az addigi szövetségi kapitányt, Julen Lopeteguit máris megtalálta az utódját. A választás a Real Madrid korábbi legendás játékosára, Fernando Hierróra esett, akinek a megbízatása csak a nyári oroszországi világbajnokságig szól.

A világ- és Európa-bajnok spanyolok június 15-én az Eb-címvédő portugál együttessel csap össze a B-csoport meccsén az Olmipiai Stadionban. A találkozó magyar idő szerint 20:00-kor kezdődik.

Tippelj és nyerj a Portugália-Spanyolország csoportmeccsel

Olvastad már?
Durva döntés: A spanyolok kirúgták a szövetségi kapitányt egy nappal a foci-vb előtt
A spanyol szövetség hivatalosan is bejelentette, hogy Julen Lopeteguit egy nappal a foci-vb előtt menesztik. Több jelölt is van a helyére.
Elolvasom
Átigazolások
Szpartak
Holender távozik
A szabadkai Szpartak bejelentése szerint Holender Filip - és Muhamed Besic - is távozik a szerb élvonalbeli csapattól.
DVSC/Vasas
Szuhodovszki válthat
A DVSC válogatott középpályása, Szuhodovszki Soma iránt érdeklődik a Vasas, és az angyalföldiek a legesélyesebbek a játékos megszerzésére.
ZTE
Szendrei kérői
Itthonról az FTC, Lengyelországból pedig a Legia Varsó és a Wisla Plock érdeklődik Szendrei Norbert iránt. (Öltözőn túl)
Tovább az összes átigazoláshoz