Mbappét súlyosan megrázta a vb-döntős kudarc: "Soha nem fogom teljesen megemészteni"

A francia csatár szerint a PSG nem felelős a válogatott fiaskóért, ezért próbálja a lehető legjobban segíteni csapatát.
Budai László 2022. december 29., csütörtök 16:16
A francia csatár szerint a PSG nem felelős a válogatott fiaskóért, ezért próbálja a lehető legjobban segíteni csapatát.
Szerző: Budai László 2022. december 29., csütörtök 16:16
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Ugyan még jó ideig nem fog tudni túllépni a francia labdarúgó-válogatott argentinok elleni világbajnoki döntős kudarcán, Kylian Mbappé már csak a Paris Saint-Germain-re koncentrál. A 24 éves támadó erről azután beszélt, hogy szerdán a maga által kiharcolt, a 96. percben értékesített büntetővel vezette 2-1-es sikerre csapatát a Strasbourg ellen.

Személy szerint soha nem fogom teljesen megemészteni a történteket, de a klubom nem felelős a válogatott kudarcáért, így pozitív energiákkal igyekeztem visszajönni. Szeretnék hozzátenni a csapatom játékához, és remélem, hogy továbbra is veretlenek tudunk maradni

- fogalmazott a csatár, aki mesterhármast ért el az Argentína elleni, tizenegyespárbajban elveszített fináléban.

- Az üzenet egyszerű: nem számít, mi történt a nemzeti csapatban, a PSG más. Elhivatott vagyok, hogy minden lehetséges trófeát elhozzunk a fővárosba - jelentette ki Mbappé, akinek csapata Neymar kiállítása miatt közel fél órát emberhátrányban játszott. A Paris Saint-Germain - amelyből még hiányzott az újdonsült világbajnok Lionel Messi - 16 forduló után veretlen a Ligue 1-ben, 14 győzelme mellett kétszer játszott döntetlent, és a tabella élén áll.
(MTI)

Átigazolások
Diósgyőr
Átalakulás
Holdampf Gergő és Demeter Milán megtartásáról még tárgyalnak, Yohan Croizet-Kollár, Marco Lund, Varga Zétény, Dobó László (teljesítményedző) és Póti Krisztián (elemző) távozik.
Soroksár
Négy aláírás
Roskó B. William meghosszabbította szerződését, míg Nagy Levente, Szász Roland, Kokovai Csongor és Lukács Dániel első kontraktusát írta alá.
Újpest
Heitor érkezhet
Az ETO FC korábbi, a Maccabi Tel Aviv jelenlegi brazil védője, Heitor a liláknál folytathatja pályafutását - értesült a Csakfoci.
Tovább az összes átigazoláshoz