Fotó: goal.com

Vb 2022: Ezekkel a tippekkel tömheted meg a zsebedet a brazil-dél-koreain*

Ezúttal is megvizsgáltuk a TippmixPro kínálatát és kiválasztottunk néhány esélyesnek tűnő tippet a világbajnokság hétfői játéknapjának legizgalmasabbnak ígérkező meccsére.
Nyikes Zoltán 2022. december 5., hétfő 16:01
Fotó: goal.com
Ezúttal is megvizsgáltuk a TippmixPro kínálatát és kiválasztottunk néhány esélyesnek tűnő tippet a világbajnokság hétfői játéknapjának legizgalmasabbnak ígérkező meccsére.
Szerző: Nyikes Zoltán 2022. december 5., hétfő 16:01

A legnagyobb esélyesnek tartott brazil válogatott hétfőn úgy találkozik a dél-koreai csapattal a katari labdarúgó-világbajnokság nyolcaddöntőjében, hogy több kulcsjátékosára nem számíthat sérülés miatt. Danilo és Alex Sandro már a torna elején megsérült, míg a bal oldali védő, Alex Telles a csoportkör utolsó fordulójában szenvedett térdsérülést Kamerun ellen, így nem lesz egyszerű összeállítani a védelmet Tite szövetségi kapitánynak. Neymar viszont már jó eséllyel visszatérhet, de nélküle is Brazília a nyolcaddöntő toronymagas esélyese.

Megvizsgáltuk a TippmixPro kínálatát és kiválasztottunk néhány esélyesnek tűnő tippet erre a találkozóra. Mindamellett, hogy brazil győzelmet várunk, az is benne van a levegőben, hogy az eddigi nyolcaddöntőkhöz hasonlóan itt is potyogni fognak a gólok, ezt a kettőt kombinálva pedig elég szép oddsot foghatunk, ugyanis az "1X2 + Gólszám 2,5" lehetőségnél a "Hazai és több" opció 1.81-szeres pénzt fizet a TippmixPrónál.

Mivel minden bizonnyal brazil mezőnyfölény várható a találkozó nagy részében, így nem lennénk meglepve, ha a többnyire csak védekező dél-koreaiak több büntetőlapot kapnának ellenfelüknél, erre jelenleg 1,45-ös oddsot kínál a TippmixPro.

(*Szponzorált tartalom, partnerünk a Szerencsejáték Zrt.)

Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Nego klubot válthat
Loic Nego szerződése június 30-án jár le a Le Havre-nál. A magyar válogatott sajtótájékoztatóján elmondta, egyelőre nem tudja, marad-e a következő idényben is a francia klubnál. (m4sport.hu)
Diósgyőr
Kovács Zoltán visszatért
Több mint tíz év után újra az egykori válogatott csatár, Kovács Zoltán lett a DVTK sportigazgatója.
Ferencváros
Versenyfutás a brazilért
Az FTC ukrajnai kiszemeltjére két nagynevű rivális is rárepülhet.
Tovább az összes átigazoláshoz