A vb egyik legszebb jelenete: Laidouni brutálisan felbőrözte a Real Madrid sztárját - videó

Aissa Laidouni elképesztő trükkje egészen biztosan feldobta a drukkerek kedvét.
Póczik Dávid 2022. november 30., szerda 16:35
Aissa Laidouni elképesztő trükkje egészen biztosan feldobta a drukkerek kedvét.
Szerző: Póczik Dávid 2022. november 30., szerda 16:35

Aissa Laidouni a kezdőben kapott helyet az afrikai csapatnál a Tunézia-Franciaország mérkőzésen és az első félidőben egy pazar jelenettel hívta fel magára a figyelmet. A Fradi középpályása óriásit sprintelt egy kivágott labda után a Real Madrid fiatal csillagával, Eduardo Camavingával.

Laidouni nemcsak megnyerte a versenyfutást, hanem ezt követően egy brutális kötényt is kiosztott francia riválisának, aki ezután már csak szabálytalanul tudta megállítani.

Laidouni elképesztő köténye:

Átigazolások
Légiósok
Topligás csapatok vinnék a magyar támadót
Az AS szerint a Bundesliga, a Serie A és a Premier League csapatai is figyelik Kovács Bendegúzt, emellett pedig a Red Bull-projekt is szeretné megszerezni.
ETO FC
NB II-ben a tehetség
A kooperációs együttműködés értelmében a mostani NB I-es szezonban bemutatkozó ETO-középpályás, Tollár Imre is az NB II-es Szentlőrincnél fejlődhet tovább. (eto.hu)
Légiósok
Megvan Szánthó új csapata
Mint ismert, a nyáron távozott a Vasastól Szánthó Regő, akivel kapcsolatban csütörtök este végre eldőlt, hol folytatja pályafutását: a szlovák élvonalban szereplő MSK Zilina jelentette be.
Tovább az összes átigazoláshoz