Hosszú és költséges utazás vár azokra a szurkolókra, akik követni szeretnék kedvenceiket a június 14-én kezdődő oroszországi labdarúgó-világbajnokságon.
Az angol válogatott drukkerei például 5000 fontért (1,83 millió forint) közel 5500 kilométert repülhetnek csapatuk G csoportos mérkőzéseire Volgográdba (Tunézia ellen), Nyizsnyij Novgorodba (Panama) és Kalinyingrádba (Belgium). Ha továbbjut az együttes, akkor pedig gondolkodhatnak a moszkvai vagy rosztovi utazáson.
A repülési idő összesen 12 óra és 15 perc lehet, de az angol szurkolók ezzel "csak" a 22. helyre kerülnek a 32 vb-résztvevő között.
Az első találkozójukra - az Egyiptom ellenire - az uruguayi válogatott szimpatizánsainak Montevideóból Jekatyerinburgba három repülőgéppel kell eljutniuk több mint egy nap, 25 óra és 39 perc alatt.
A leghosszabb, 36 órás utat ugyanakkor a peruiaknak kell megtenniük Oroszországig.
(MTI)
Átigazolások
Újpest
A száműzött Bukarestben?
A fegyelmi okok miatt a keretből kizárt André Duarte előtt megnyílhat az út Bukarestbe.
Szentlőrinc
Waltner közös megegyezéssel távozik
Igaznak bizonyult a Csakfoci korábbi információja, a Szentlőrinc hivatalos honlapján jelentette be, hogy Waltner Róbert vezetőedző közös megegyezéssel távozik a csapattól.
Szentlőrinc
Waltner elbúcsúzott
Az eddig az NB II-es Szentlőrincet irányító Waltner Róbert Facebook-oldalán búcsúzott el a szurkolóktól, ezzel megerősítve a Csakfoci információját. Itt már az utódról is írtunk.