Élő: Paks - Újpest 2-2

Az előző idény egyik meglepetéscsapata, az ezúttal is csupa magyar játékossal felálló Paks és a nagy átalakuláson átesett, tucatnyi futballistát igazoló Újpest játssza az OTP Bank Liga ma rajtoló idényének egyik első mérkőzését. Kövesd velünk a találkozót 18 órától itt!
Dudás Gábor 2017. július 15., szombat 16:30
Az előző idény egyik meglepetéscsapata, az ezúttal is csupa magyar játékossal felálló Paks és a nagy átalakuláson átesett, tucatnyi futballistát igazoló Újpest játssza az OTP Bank Liga ma rajtoló idényének egyik első mérkőzését. Kövesd velünk a találkozót 18 órától itt!
Szerző: Dudás Gábor 2017. július 15., szombat 16:30
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Élőben a DVSC - Mezőkövesd találkozó itt - kattints!

Paks - Újpest 2-2 (Szakály D. 16.,  Papp 48., ill. Pauljevic 13., Windecker 68.)

Az oldal automatikusan frissül, kérjük, ne frissítsd manuálisan. A betöltés néhány másodpercet igénybe vehet.

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz