Eb-selejtező: A korábbi Fradi-kedvenc álompasszt adott, Insigne bombagólt lőtt, a németek gáláztak – eredmények, videók

A bosnyák válogatott az exfradista hathatós közbenjárásával szerzett vezetést az olaszok otthonában, ám a második félidőben fordítani tudott Mancini csapata. A németek nyolcat vágtak az észteknek, Mbappé felnőtt karrierje 100. gólját szerezte.
Nyikes Zoltán 2019. június 12., szerda 8:30
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. június 12., szerda 8:30

C-csoport

Németország–Észtország 8-0 (Reus 10., 37., Gnabry 17., 62., Goretzka 20., Gündogan 26. – tizenegyesből, Werner 79., L. Sané 88.)
Fehéroroszország–Észak-Írország 0-1 (McNair 86.)

A németek kiütéses győzelme

E-csoport

Azerbajdzsán–Szlovákia 1-5 (Seydayev 29., ill. Lobotka 8., Kucka 27., Hamsík 30., 57., Hancko 85.) Magyarország–Wales 1-0 (Pátkai 80.)

H-csoport

Andorra–Franciaország 0-4 (Mbappé 11., Ben Yedder 30., Thauvin 46., Zouma 60.)
Izland–Törökország 2-1 (R. Sigurdsson 21., 32., ill. Tokoz 40.)
Albánia–Moldova 2-0 (Cikalleshi 66., Ramadani 93.)

Az andorrai-francia meccs összefoglalója

I-csoport

Belgium–Skócia 3-0 (R. Lukaku 46., 57., De Bruyne 92.)
Oroszország–Ciprus 1-0 (Ionov 38.)
Kazahsztán–San Marino 4-0 (Kuat 46., Fegyin 62., Szujumbajev 66., Iszlamhan 79.)

A belga-skót meccs összefoglalója

J-csoport

Olaszország–Bosznia-Hercegovina 2-1 (Insigne 49., Verratti 86., ill. Dzeko 32.)
Görögország–Örményország 2-3 (Zeca 54., Fortunisz 87., ill. Karapetjan 8., G. Gazarjan 33., Barszegjan 74.)
Liechtenstein–Finnország 0-2 (Pukki 37., Källman 57.)

Az olasz-bosnyák meccs összefoglalója

A Dortmund is vinné
Kerkez Milos
A TEAMtalk szerint az angol topcsapatok mellett már egy német gigász is szerződtetné a magyar válogatott védőt.
Gera kipróbálná magát külföldön
Gera Dániel elmondta, ha rajta múlik, Magyarországon belül már nem szeretne váltani, külföldön viszont még kipróbálná magát. (M4 Sport)