Hatalmas vihar és villámlások Dortmundban: Félbeszakadt a német-dán meccs - 25 perc után folytatták

A 35. percben felfüggesztették a Németország-Dánia mérkőzést az Európa-bajnokságon a szélsőséges időjárási körülmények miatt.
Csakfoci.hu 2024. június 29., szombat 21:48
A 35. percben felfüggesztették a Németország-Dánia mérkőzést az Európa-bajnokságon a szélsőséges időjárási körülmények miatt.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. június 29., szombat 21:48
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Hatalmas mennydörgések után óriási vihar csapott le a dortmundi stadionra a Németország - Dánia mérkőzés 35. percében. Michael Oliver játékvezető úgy döntött, biztonsági okok miatt félbeszakítja a találkozót.

A játékosok előbb a kispadokhoz vonultak, majd besétáltak az öltözőkbe. Húsz perc után enyhült a vihar, a futballisták kijöttek a pályára és újra elkezdtek bemelegíteni. 25 perc kényszerszünet után folytatták a csapatok.

Átigazolások
Svédországi folytatás jöhet
Vancsa Zalán
Ennyi volt?
Arijan Ademi
Arijan Ademi jövője kérdésessé vált, és állítólag a visszavonulás lehetősége is felmerült nála.
Távozott az MTK légiósa
Jakub Plsek
Az MTK Budapest hivatalos oldalán jelentette be, hogy közös megegyezéssel szerződést bontott Jakub Plsekkel.
Tovább az összes átigazoláshoz