Ezek a skót szurkolók várnak a magyarokra az Eb-n: Superman néha esernyőt fog, néha sört - videók

A skót szurkolók igazán színes és hangos különlegességei a 2024-es Európa-bajnokságnak - íme, két igazán felejthetetlen jelenet, főszerepben a "Tartan Army-val", amellyel a magyar drukkerek is találkoznak majd.
Csakfoci.hu 2024. június 21., péntek 12:49
A skót szurkolók igazán színes és hangos különlegességei a 2024-es Európa-bajnokságnak - íme, két igazán felejthetetlen jelenet, főszerepben a "Tartan Army-val", amellyel a magyar drukkerek is találkoznak majd.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. június 21., péntek 12:49

A brit Mail videóján az egész eddigi Európa-bajnokság egyik legszebb szurkolói pillanatát örökítették meg, amikor is két skót drukker egy idősebb helyi lakost igekszik megvédeni az esőtől.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Daily Mail Sport (@mailsport) által megosztott bejegyzés

De nem csak adnak, kapnak is a skótok, például sört. A hírek szerint igencsak nagyfogyasztású "Tartan Army" egy csoportja hangos éljenzésben és üdvrivalgásban tört ki, amikor egy német férfi több sört is ledobott nekik az erkélyéről, miközben a skót szurkolók épp a Svájc elleni csoportmeccsre tartottak Kölnben. Igazi hős ő is, köpeny nélkül.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Magyar foci
Bódog munkába állna
A legutóbb a Herthánál dolgozott Bódog Tamás szerint nem hátrány, ha olyan népszerű klubokkal hozzák szóba őt, mint az Újpest.
Pénzügyőr
Mátyus János lett a csapat vezetőedzője
A hunfoci.hu cikke szerint a Pénzügyőr családi okok miatt szerződést bontott Gál István vezetőedzővel, akinek helyét a szakmai igazgató, Mátyus János veszi át.
Légiósok
Babos Gábor
Újabb egy évre aláírt Hollandiában a korábbi magyar válogatott játékos.
Tovább az összes átigazoláshoz