Eb 2024: Hatalmas ostobaság miatt tilthatják el a negyeddöntős válogatott kulcsemberét - fotó

Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) eljárást indított Merih Demirallal, a török válogatott védőjével szemben, aki az osztrákok ellen 2-1-re megnyert nyolcaddöntőben szélsőjobboldali köszöntéssel ünnepelte második gólját.
Csakfoci.hu 2024. július 4., csütörtök 9:25
Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) eljárást indított Merih Demirallal, a török válogatott védőjével szemben, aki az osztrákok ellen 2-1-re megnyert nyolcaddöntőben szélsőjobboldali köszöntéssel ünnepelte második gólját.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. július 4., csütörtök 9:25
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A 26 éves futballista az ultra-nacionalista Szürke Farkas csoport kézmozdulatát használta az összecsapáson, ez a köszönés Ausztriában és Franciaországban is tiltott.

Az osztrákok elleni meccset duplájával eldöntő Merih Demiral eddig a törökök mind a négy mérkőzésén pályára lépett, nagy érvágás lenne az olasz Vincenzo
Montella számára, ha nélkülöznie kellene őt a Hollandia elleni negyeddöntőben.

A törököknek így is lesz egy komoly hiányzójuk a legjobb nyolc között: Orkun Kökcü sárga lapos eltiltása miatt nem léphet pályára szülőhazája, Hollandia ellen.

De visszatérve Demiralra: az UEFA-nak ezen a viadalon már be kellett avatkoznia hasonló ügyben, az albán Mirlind Dakut két mérkőzésre eltiltotta, miután a horvátok elleni csoportmeccset követően szerbellenes rigmusokat skandált szurkolóival. (az MTI híre nyomán)

Olvastad már?
Eb 2024: Legutóbb a magyarok voltak annyira merészek, mint most a törökök
Törökországnak is bejött, hogy két tinivel álltak fel az osztrákok elleni Eb-nyolcaddöntőben.
Elolvasom
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Vidi
Hesz marad
A Videoton FC Fehérvár lehívta a Hesz Olivér szerződésében szereplő opciót, így a 30 esztendős hátvéd a következő szezonban is az NB II-es csapatot erősíti majd.  
ETO
Új sportigazgató
Dunaszerdahelyről érkezhet az ETO FC új sportigazgatója.
Tovább az összes átigazoláshoz