Fotó: England
Ha bejön olvasóink jóslata, akkor Anglia hamarosan csomagolhat.
A Csakfoci Szurkolói zónában ezúttal is kikértük olvasóink véleményét a nap egyik negyeddöntőjének eredménye kapcsán. Arra voltunk kíváncsiak, szerintetek Anglia vagy Svájc nyer-e, esetleg - a tegnapi mérkőzésekhez hasonlóan - ismét túlórázniuk kell a csapatoknak.
Anglia eddigi szenvedése meglátszik szavazásunk végeredményén, ugyanis olvasóink több mint fele, egészen pontosan 57 százalék véli úgy, hogy az angolok számára véget ér a torna, azaz Svájc jut a legjobb négy közé, ráadásul már kilencven perc után. Gareth Southgate rendes játékidős sikerét csak körülbelül minden negyedik ember (26 százalék) várja, míg 17 százalék döntetlenre számít a kétszer negyvenöt percet követően.

Olvastad már?
Eb 2024: Hihetetlen családi sztorit kerítettek elő a németek elleni spanyol gólszerzőről - fotó
Mikel és Ángel Merino ugyanott és ugyanúgy - csak 33 év különbséggel.
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok
Yaakobishvili új csapata
A spanyol másodosztályú UD Alméria bejelentette, hogy a szezon végéig kölcsön veszik a Barcelonától Yaakobishvili Áront vételi opcióval.
Légiósok
Gera marad
A Persepolis vezetőedzője, Mehdi Tartar arról számolt be, hogy Gera Dániel marad az iráni klubnál és továbbra is számolnak vele. (rouydad24.ir)
ETO
Válogatott szélső
Kölcsönben érkezhet Győrbe a Costa Rica-i válogatott Jewison Bennette, aki az ukrán LNZ Cherkasy csapatától csatlakozhat Efraín Juárez együtteséhez.