Horváth Ferenc akaszkodott össze Cristian Ramírezzel, de itt még nem volt vége…
Igazi rangadót játszott egymással a Diósgyőr és a Fradi a DVTK Stadion búcsúmérkőzésén. A zöld-fehérek már 2-0-ra is vezettek, ám a hazaiaknak sikerült az egyenlítés. Végül Michal Nalepa találatával mégis a Fradi győzött.
A mérkőzés parázs jeleneteket is tartogatott, 2-1-es Fradi-vezetésnél a DVTK vezetőedzője, Horváth Ferenc és az FTC ecuadori játékosa, Cristian Ramírez akaszkodott össze. Majd érkeztek a többiek is. A
A jelenetet 0.31-nél látható…
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/AgPBUvjg3-8" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Átigazolások
DVSC
Hosszabbítás
A DVSC 2028. június 30-ig meghosszabbította Kusnyir Erik szerződését. A saját nevelésű jobbhátvéd 2018-ban, 18 évesen mutatkozott be a Loki felnőttcsapatában, idén súlyos sérülése után tért vissza.
Hertha BSC
Dárdai Márton
A Berliner Kurier pénteki cikke szerint Dárdai Márton és néhány fiatal játékos más kluboktól is kapott ajánlatot, így nem kizárt, hogy a nyáron távoznak a Herthától.
Csíkszereda
Szabó István egyre közelebb
A román DigiSport megerősíti a Csakfoci korábbi hírét: Szabó István a Csíkszeredánál köthet ki.