Fotó: Fabio Teixeira/Anadolu via Getty Images
Wesley Franca sérülés miatt nem játszhat a brazil labdarúgó-válogatottban a csütörtökön kezdődő világbajnokságon, a helyére Éderson José dos Santost hívták be.
Az ötszörös világbajnok brazilok szombaton Clevelandben 2-1-re nyertek az Egyiptom elleni barátságos mérkőzésen. Az első félidőben Wesley Francát sérülés miatt le kellett cserélni, a brazil szövetség pedig később azt közölte, hogy az AS Roma futballistája combizomproblémák miatt nem vehet részt az Egyesült Államokban, Kanadában és Mexikóban sorra kerülő tornán.
Carlo Ancelotti szövetségi kapitány Éderson José dos Santost hívta a keretbe, az Atalanta középpályása hétfőn csatlakozik honfitársaihoz.
A brazilok előbb Marokkóval, majd Haitivel és Skóciával találkoznak a csoportkörben. (via MTI)
Olvastad már?
Döbbenet: Christian Eriksen 5 év után megint összeesett a pályán, lefújták a meccset - videó
A dán Christian Eriksen elvesztette az eszméletét az Ukrajna elleni, vasárnapi válogatott felkészülési mérkőzésen.
Elolvasom
Átigazolások
Szentlőrinc
Új középpályás
A Szentlőrinc bejelentette, hogy Pálfalvi Roland az elkövetkező idényt náluk tölti, miután az ETO kölcsönadta a fiatal középpályást.
Békéscsaba
Támadó érkezett
Békéscsabán folytatja pályafutását a Vasas labdarúgója, Horváth Szabolcs. A 20 éves támadó az előző idényben kölcsönben játszott az NB II-es BVSC-Zuglóban.
Elakadtak az egyeztetések
Gulácsi Péter
A Villarreal Gulácsi Pétert szeretné szerződtetni, ám Leipziggel folytatott tárgyalások a vártnál lassabban haladnak.