Paulo Dybala viselkedésére nemigen van magyarázat, igen Massimiliano Allegri a jelek szerint nem sértődött meg.
Rendkívül tiszteletlen volt Paulo Dybala edzőjével, Massimiliano Allegrivel a Sassuolo elleni Juventus-mérkőzésen. A tréner lecserélte a fiatal játékost, aki társaival lepacsizott, ám Allegri hiába nyújtotta a kezét felé, azt látványosan kikerülte a Juve labdarúgója.
- Dybala mérges volt? Nekem kellene annak lennem. Jól játszott, de Mandzukic és Cuadrado sokkal energikusabb volt, Pjacának pedig játéklehetőséget akartam adni. A dühe azonban nem változtat a kapcsolatunkon. Érthető és normális, ha egy lecserélt játékos néha így viselkedik – védte meg edzője Dybalát.
Átigazolások
ZTE / Paks
Skribek végleg átigazolhat
A ZTE várhatóan élni fog a Skribek Alen kölcsönszerződésében lévő opcióval - ezt maga a játékos árulta el.
Honvéd
A Sampdoriáig jutott el a szakember
A Budapest Honvéd egykori játékosmegfigyelője, a német-mexikói Samuel Cardenas az olasz Sampdoriánál kapott - egyelőre meg nem nevezett - pozíciót. (Il Secolo XIX)
Légiósok
Szoboszlait a Realba!
Spanyol sajtóhírek szerint a 100 millió eurós Szoboszlai Dominik a kispadra kiszemelt Jürgen Klopp egyik kulcskérése lehet a Real Madridnál.